Wild Atlantic Distillery Lambalı Kutu Kapak

Firma

Wild Atlantic Distillery

Ülke

İngiltere

Mukavva

2 mm Mukavva

Kutu İçeriği

Şişe, bardak ve kart

Etiketler

kutu kapak, lambalı kutu, mukavva kutu, sünger seperatörlü kutu

Kategori

Mukavva Lambalı Kutu

Planlama

Wild Atlantic Distiller firmasının eşsiz ilham kaynağını öğrendikten sonra onlar için büyük bir heyecan ile kaliteli bir kutu yapabilmek adına güzel bir adım atmaya çalıştık.Onlar için ürettikleri ürünlerin kalitesini arttıracak altın varak baskılı ve altın havurlu siyah bir lambalı kutu ürettik.

Yenilikçi Paketleme Çözümleri

İstenen projenin başarı durumu bizim için önem arz ediyor. Bu sebeple her projemizin başarısına odaklanıyoruz.

Düşük maliyetler ile kaliteli kutular üretmeniz için çalışıyoruz.

Müşterilerinizin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilmeniz için harika bir kutu açma deneyimi sunuyoruz.

Müşterimizin Yorumu

"Hiç beklemediğimiz kalitede farklı bir kutu ürettiler. Satışlarımıza çok büyük katkılar sağladıkları için teşekkür ederiz."

Brian ve Jim

Wild Atlantic Distillery

Wild Atlantic Distiller Tarihçesi

Wild Atlantic Distillery’deki usta damıtıcıların uzman rehberliğinde kendi ruhunuzu yaratın. Vahşi Atlantik Okyanusu’ndan hasat edilen yosun ve dillisk gibi botaniklerin kökenlerini öğrenirken İrlanda’nın en yeni çırçır deneyimini bu kadar benzersiz yapan şeyi keşfedin.

Ev sahipleriniz Brian ve Jim, kökleri geleneğe dayanan yenilikçi damıtma yöntemlerinin hikayelerini anlatırken beklenmedik şeylere şaşıracaksınız ve olağanüstü bir şey yaratmak için bu yerin insanlarından ve manzarasından nasıl ilham aldıklarını keşfedecekler.  

Kendi ruhunuza ilham verecek çeşitli botanikleri koklarken, tadarken ve dokunurken duyularınızı elementlerle canlandırın. Eve götürmek üzere kişiselleştirilmiş şişenizi üretmek için bireysel bakır halatınızla çalışırken, yuvarlanan kırsal alanın manzarasının keyfini çıkarın. Şık bir ortamda cin toniğin tadını çıkarırken esnaf ekmekleri, yerel peynirler ve şarküteri gibi yerel yemeklerden oluşan hafif bir öğle yemeğinin tadını çıkarın.   

Şişenizi doldururken ellerinizi tutun ve başka hiçbir yerde kopyalanamayan kendi ellerinizle yapılan yeni bir cin olan eve giderken ruhunuzu adlandırıp etiketleyerek yaratıcılığınızı kişiselleştirin.