Wild Atlantic Distillery Lambalı Kutu Kapak

Firma

ÖZKA Lastik

Ülke

Türkiye

Mukavva

1,8 mm Mukavva

Kutu İçeriği

Tanıtım Ürünleri

Etiketler

mıknatıslı kutu, mukavva kutu

Kategori

Mukavva Mıknatıslı Kutu

Planlama

Özka lastik firmasının tasarım konseptini devam ettirerek kurumsal tasarımları ile beraber ürettiğimiz mıknatıslı kutu versiyonumuz ile farklı bir kutu ile onlar için en iyi kutuyu üretmek için çalıştık.

Yenilikçi Paketleme Çözümleri

İstenen projenin başarı durumu bizim için önem arz ediyor. Bu sebeple her projemizin başarısına odaklanıyoruz.

Düşük maliyetler ile kaliteli kutular üretmeniz için çalışıyoruz.

Müşterilerinizin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilmeniz için harika bir kutu açma deneyimi sunuyoruz.

Müşterimizin Yorumu

"Renklerimizide işin içine katarak gerçekten çok güzel bir kutu ürettiler teşekkür ederiz."

CEO

ÖZKA Lastik

Wild Atlantic Distiller Tarihçesi

100% Yerli ve Milli Marka

Kanık Şirketler Grubu bünyesinde bulunan; Türkiye’nin yerli ve milli markası Özka Lastik, 1991’de Kocaeli’nde kurularak her geçen yıl artan üretim kapasitesi ve genişleyen satış ve dağıtım ağı ile vizyonunu yurt içinde lider, yurt dışında tanınmış bir marka olarak belirlemiştir.

Özka, Dünya Devi Olma Yolunda

Türkiye’nin 81 iline hizmet veren milli marka Özka Lastik, dünyada 84’ten fazla ülkeye ihracat yaparak bir dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Geniş Ürün Gamı

Son teknoloji üretim sistemiyle, Bahçe-Tarla, Kamyonet-Minibüs, Römork, Traktör Ön-Arka, İş Makinası, Biçerdöver, Forklift, Panzer ve Radyal Traktör Lastiği gruplarındaki yatırımlarıyla tüm ihtiyaçlara cevap veren geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Özka Lastik Ar-ge Merkezi

2017 yılından itibaren Ar-ge Merkezi olarak sertifikalandırılan Özka Lastik, 36 kişilik Ar-ge Merkezi çalışmaları ile ürünlerini uzmanlık üzerine inşa eder. Toplam kalite yönetimini benimseyen, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 ve ISO 27001 yönetim sistemlerini uygulayan Özka Lastik, hammadde girdisinden sevkiyat sonrası kontrolüne kadar tüm süreçlerinde ürün kalite ve güvenliğini sağlamaktadır.