Green Angel Kozmetik Kutusu

Firma

Green Angel

Ülke

İrlanda

Mukavva

2 mm Mukavva

Kutu İçeriği

Kozmetik

Etiketler

Mukavva kutu kapak, kozmetik kutusu, mukavva kutu

Kategori

Mukavva Kutu Kapak

Planlama

Green Angel firmasının ciltlere büyük fayda sağlayan yosun özlü ürünlerinin müşterierine kaliteli bir şekilde ulaşması için kaliteli kutular üretmek için kollarımızı sıvadık.

Yenilikçi Paketleme Çözümleri

İstenen projenin başarı durumu bizim için önem arz ediyor. Bu sebeple her projemizin başarısına odaklanıyoruz.

Düşük maliyetler ile kaliteli kutular üretmeniz için çalışıyoruz.

Müşterilerinizin beklentilerini fazlasıyla karşılayabilmeniz için harika bir kutu açma deneyimi sunuyoruz.

Müşterimizin Yorumu

"Çıktığımız yolculukta bize gerçekten kaliteli kutular sağladıkları için teşekkür ederiz."

CHRİS & MARY

Green Angel

Green Angel Tarihçesi

Green Angel , 2006 yılında, gerçekten işe yarayan doğal bir cilt bakım markasına ihtiyaç duyduklarında Chris ve Mary Mitchell tarafından kuruldu.

 

Mary, “Gençliğimden beri hassas ve kuru cildime uygun bir cilt bakım ürünü bulmak hayattaki bir görevdi” diyor. ‘Çeşitli uçucu yağları çeşitli losyonlar ve iksirler ile sürekli karıştırıyordum ve kısa sürede doğal bitki yağlarının olağanüstü iyileştirici ve tedavi edici faydalarının farkına vardım. Tabii ki bu beni büyülü botanik enerjinin, sonsuz etkili bileşenlerin ve saatlerce araştırma ve keşfetmenin muhteşem dünyasına doğru bir yolculuğa çıkardı.

 

Chris ve Mary 1986’da bir araya geldiklerinde Chris deniz yosununun muazzam faydalarını zaten biliyordu. Genç bir çocukken, Gibraltar Point’te (The Wash, Lincolnshire’ın kuzey köşesindeki bir tuz bataklığı) işaretçi köpeği Buster ile dulce toplamak için saatler harcadı. Annesinin ona, bitki yeniden büyüyemeyeceği için tutunmayı (bitkinin deniz yosununu kayaya bağlayan bölümü) kıracağı için yosunu kayalardan çekmemesini söylediğini her zaman hatırlıyor. Bu yüzden ilk dersi, sap ve bıçağın birazını bırakarak çakısıyla hızlı tutuşun hemen üzerindeki dulceyi kesmeyi öğrenmekti. Annesi o zaman kurutur, kızarmış ve kızarmış atıştırmalıklar yapardı. Cumartesi günleri her zaman yosun banyosu zamanıydı. Chris ayrıca bir motosiklet kazasından sonra babasının bacağına her gün deniz yosunu lapasıyla giydirilmesine yardım etti.

 

Chris ve Mary’nin bilgisi ve muazzam miktarda araştırma ve mükemmel bir kimyager uzmanından çok sayıda paha biçilmez yardımla donanmış, iki eski terapi – Thalassoterapi (deniz suyu ve deniz yosunu kullanımı) ve Aromaterapi (uçucu yağların kullanımı) çok benzersiz bir şekilde bir araya getirildi. 21. yüzyılın üstün cilt bakım ürünleri yelpazesini sunmanın yolu. Chris ve Mary seriye iyonik bir isim olan ‘Yeşil Melek’ adını verdiler ve logo olarak tek bir sembolik altın melek kanadı eklediler.

 

‘Tüm vücudu canlandıran ve zenginleştiren bütünsel bir yaklaşıma sahip olan ürünümüz konusunda çok tutkuluyuz. Ürünlerimiz sadece en iyi malzemeleri kullanarak hem lüks hem de doğaldır . Formülasyonlarımızın sadece iyi çalışması değil, aynı zamanda müşterilere sadece iyi sonuçlar değil, aynı zamanda harika sonuçlar veren olağanüstü olmaları da gerekiyordu.