Türkiye'de Kutu denilince akla gelen ilk marka Kutu Turuncu olacaktır. Dünyanın en güvenilir, tanınmış ambalaj markası ve platformu olmak için çalışıyoruz. Ambalaj Konusunda Türkiye'nin Önde Gelen Firması İLETİŞİM +90 (212) 293 00 71 email Fiyat Teklifi Alın
KUTU TURUNCU

BİZ KİMİZ?

Kutu Turuncu firması 2010 senesinde faaliyetlerimize başladık. O günden bugüne dek sürekli kendimizi üretim tesisimizi geliştirmek için yatırımlar yaparak şirketimizi istediğimiz noktaya ulaştırdık. Her zaman daha iyisi var mı arayışımızdan dolayı  sürekli gelişmeye devam edeceğiz.

Kutu Turuncu firması bir kutu firmasından daha öte bir yaklaşım ile müşterileri ile iletişime geçiyor. Çünkü insanların bilgimiz dahilinde olan her konu ile ilgili destek sunmak için çabalıyoruz.

10 Yıllık Tecrübe

10 Yıllık tecrübemiz ile üretim yapmaya devam ediyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin memnuniyeti kapsamında sürekli gelişiyoruz.

Üst Düzey Hizmet

Müşterilerimiz bizim için değerli bir noktada yer almakta dolayısıyla hizmet kalitemiz müşterimizin istekleri doğrultusunda şekillenmekte

9999
'dan Fazla
Üretim
5000
'den Fazla
İş Ortağı
100
% Müşteri
Memnuniyeti
KUTU TURUNCU

Temel Değerlerimiz

Müşteriler

Müşterilerimiz bizim varlık sebebimizdir. Sarsılmaz bir bağlılık ve odaklanma ile verdiğimiz her karar ve eyleme müşteri ile başlarız.

Ortaklık

Müşterilerimiz, çalışanlarımız, satıcılarımız ve hissedarlarımızla karşılıklı başarı için ortak bir geleceği teşvik eden yaşam boyu ilişkiler için özen gösterir ve uyum ararız.

Mükemmellik

Tüm iş süreçlerimizde ve fonksiyonlarımızda sürekli olarak en yüksek verimlilik ve etkinlik için çalışıyoruz. Bir başarı başka bir başlangıçtır.

Dürüstlük Güven Oluşturur

Dürüstlük olmadan başarı bir başarısızlıktır. İşleri ya doğru şekilde yaparız ya da hiç yapmayız. Yaptığımız her şeyde bize güven kazandıran en yüksek standartları koruyoruz.

Tutku

Bireysel yetenekleri en üst düzeye çıkarırken, yenilik ve buluşu teşvik etmek için bireysel tutkuları benimsiyor ve geliştiriyoruz. İlerlemeyi teşvik etmek için iddialı hedefleri teşvik ediyoruz.

DEĞİŞİM

Her gün dünya değişiyor. Her değişikliğin bir gelişme fırsatı olduğunu anlayarak, değişimi açık fikirlilikle kucaklarız.

KUTU TURUNCU

Üretim Sertifikalarımız