Kutu üretimi hakkında merak ettiğiniz ve sıkça sorulan sorular ile ilgili bütün bilgiye ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular & FAQ Hakkımızda +90 (212) 293 00 71 email Fiyat Teklifi Alın
KUTU TURUNCU

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Projem için sizden nasıl teklif alabilirim?

Fiyat teklifi iste sayfasını ziyaret ederek form doldurabilirsiniz, telefon ile iletişime geçebilirsiniz ve ya info@kututuruncu.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat teklifleri genellikle 1-2 iş günü arasında cevaplandırılıyor.

Siparişlerimizde ne gibi indirim fırsatları sunuyorsunuz?

Sipariş miktarınız yükseltikçe fiyatlar dahada uygunlaşmaktadır. Bu konuyla alakalı ürün uzmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Projenin üretim süreci nedir

Her projenin adımları farklı ilerlesede ana taslak olarak.

  1. Şartname ve proje danışmanlık hizmeti
  2. Ürün hakkında numune
  3. Üretim Süreci
  4. Nakliye Süreci (Talep edilmiş ise fiyata eklenme yapılarak nakliye işlemi hazırlanır.)

Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Kutu stillerinin üretimlerini gerçekleştiriyorsunuz?

Tamamen istekleriniz üzerine özelleştirilmiş her kutu için yardımcı olabiliyoruz.Fakat uzmanlık alanım mukavva sert kutular üzerinedir.

Yaptırmak istediğim kutunun ölçülerini nasıl belirleyebilirim?

Genelde bir kutu için ölçümleme iç hacmine bağlıdır. Dolayısıyla içine koyacağınız ürünler vb. birçok detay hesaplanarak sizin için en uygunu yapmak üzere ürünleriniz ile birlikte projenizi bize getirebilirsiniz.

Bıçak izi nedir ve neden önemlidir?

Bıçak izi kutunun tasarımı için gerekli şablon niteliğindedir.Gerekli alanlara gerekli tasarımları yerleştirebilmek adına en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Aynı boyut ve özelliklerden birden fazla tasarım ile işlem yapabilir miyim?

Evet, zamandan ve maaliyetten tasarruf etmek adına birden fazla tasarımı tek bir üretimde birleştirebilirsiniz.

Tasarımı bıçak izine nasıl yerleştiririm?

Tasarımınız size gönderdiğimiz bıçak izi şablonuna göre şekillenmelidir.Bu konuyla alakalı yardıma ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dosyaları nasıl baskıya hazırlayabilirim?

Baskı çalışmaları için birçok yöntem var elimizden geldiğince sizler için bir klavuz hazırladık. Klavuzlar ile daha çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

CMYK nedir?

CMYK, Cyan, Magenta, Yellow ve Black anlamına gelir. Renk modelleri olarak geçer. Bu renkler baskı çıktılarımızın oluşması için kullanılır. Baskıdan önce RGB tasarımlarınızın CMYK’ya dönüştürülmesi gerekmektedir.Rengi dönüştürmemek baskıda istediğiniz renklerden çok daha farklı sonuçlar almanızı sağlar.

Pantone nedir, ne işe yarar?

PANTONE, fiziksel renk örneklerini referans alaran renk doğruluğunu sağlayan standart bir renk eşleştirme sistemidir.PANTONE renkleri, bir numaralandırma sistemi aracılığıyla kodlanır. Bu renkler, markalar için özel renk çıktıları gerektirdiğinde ambalaj, baskı, moda, grafik vb. birçok alanda yaygın olarak kullanılır.

Projelerde pantone kullanımları maliyetinizi etkiler, fakat kaliteli bir izlenim vermek istiyorsanız pantone baskıları tavsiye ederiz.

Ek işlemler nelerdir?

Kutu Turuncu ek bir maaliyet ve süreç gerektiren eklentileriniz için ek işlem adı altında çalışıyor.Asetatlı Pencere, kabartma, Varak işlemleri vb. işlemler ek işlemler adı altında sizlere sunuluyor.

Dijital ve offset baskı arasındaki farklar nelerdir?

Dijital baskılı ambalajlar, herhangi bir yazıcı ile yapılan baskının daha büyük ebatlarda doğrudan malzeme üzerine bir dijital yazıcı kullanılarak yazılır. Ofset baskı ise daha komplike bir baskı şeklidir. Her renk ayrı ayrı sırayla basılarak elde edilir. Görüntü kalitesi ve daha uygun maliyetler ile baskı yapmamızı sağlar.

Kutunun içine ve dışına baskı yaptırabilir miyim?

Kesinlikle yapabilirsiniz.Ek ücretlendirmeler ile istediğiniz bölgeye istediğiniz baskıları yapabilyoruz.

Hangi nakliye seçeneklerini sunuyorsunuz? Fiyat teklifine kargo dahil mi?

Üretime bağlı olarak kara, deniz ve hava sekiyatları sunuyoruz.Özellikle belirtmediğiniz sürece nakliye fiyatarı size sunulmaz.

Ambalajımı birden fazla noktaya gönderebilir misiniz?

Nakliye planlarımızı sizlerin istekleri doğrultusunda şekillendirebiliriz.

Nereye gönderiyorsunuz?

Hem yerel hemde uluslararası olarak belli başlı kısıtlamalar ile tüm dünyaya gönderim sağlıyoruz. Ülkenizin uygun olup olmadığını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Siparişlerim paketlenecek?

Siparişlerinizin paketlenmesi sizin istekleriniz ve gönderim şekli neticesinde şekilleniyor. Sipariş verirken belirtmeniz gerekmektedir.

Kutu Turuncu
farkı ve kalitesi ile tanışın

Ürün uzmanlarımız ile iletişime geçin